ONS TEAM

Lisette Poncin

Relatie tot Stijn: Moeder
Werk/Studie: Adviseur Particulieren Relaties bij een bank
Werkzaamheden voor de stichting: Voorzitter van de stichting 9dagen20.
Email: Lisette@9dagen20.nl
Het verhaal van Lisette: Als moeder zijnde heb ik Stijn altijd aangemoedigd om naar het buitenland te gaan voor stage... Lees verder

Anky Poncin

Relatie tot Stijn: Zus
Werk/Studie: Studie: psychologie
Werk: coördinator vrijwilligers
Werkzaamheden voor de stichting: Bustuurslid 9dagen20
Email: Anky@9dagen20.nl
Het verhaal van Anky: Stijn, mijn stoere, vier jaar jongere broertje zou voor zes maanden naar Curaçao vertrekken... Lees verder

Max Poncin

Relatie tot Stijn: Broer
Werk/Studie: Studeert media en entertainment management aan het NHTV te Breda
Werkzaamheden voor de stichting: Bestuurslid 9dagen20 en webdisgner
Email: Max@9dagen20.nl
Het verhaal van Max: Hier wordt nog aan gewerkt.

Charles Poncin

Relatie tot Stijn: Vader
Werk/Studie: Mechanisch ontwerper professionele camera's, groepsleider
Werkzaamheden voor de stichting: Werkgroep film en presentatie
Email: Charles@9dagen20.nl
Het verhaal van Charles: We hebben een hecht gezin. Iedereen respecteert en waardeert elkaar en komt voor elkaar... Lees verder

Bram Verheijen

Relatie tot Stijn: Zwager
Werk/Studie: Docent natuurkunde
Werkzaamheden voor de stichting: Bestuurslid
Email: Bram@9dagen20.nl
Het verhaal van Bram: Stijn kwam gratis en voor niks bij het familiepakket wat je krijgt wanneer je een relatie krijgt... Lees verder

Lars Koopmans

Relatie tot Stijn: Vriend
Werk/Studie: Studeert technische natuurkunde aan de TU Delft.
Werkzaamheden voor de stichting: Bestuurlid 9dagen20, webdisgner en peningsmeester
Email: Lars@9dagen20.nl
Het verhaal van Lars: Hier wordt nog aan gewerkt.

Etienne Koekkoek

Relatie tot Stijn: Neef
Werk/Studie: Studeert politicologie in Leiden
Werkzaamheden voor de stichting: Bestuurslid 9dagen20
Email: Etienne@9dagen20.nl
Het verhaal van Etienne: Stijn, mijn paar maanden oudere neef die ik eigenlijk veel te vaak per week zag... Lees verder

Joey van Rumund

Relatie tot Stijn: Vriend
Werk/Studie: Studeert lichamelijk opvoeding aan de sporthogeschool.
Werkzaamheden voor de stichting: Bestuurslid 9dagen20
Email: Joey@9dagen20.nl
Het verhaal van Joey: Chillen, relaxen, verhalen delen en kwijt kunnen en er voor mekaar zijn... Lees verder

Caroline Koekkoek

Relatie tot Stijn: Nicht
Werk/Studie: IT Consultant bij CRM Partners
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Caroline@9dagen20.nl
Het verhaal van Caroline: Hier wordt nog aan gewerkt.

Loes van den Brule

Relatie tot Stijn: Vriendin
Werk/Studie:
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Loes@9dagen20.nl
Het verhaal van Loes: Stijn, mijn beste vriend, al een jaar of 5 lang. Beste vrienden lijkt een te klein woord voor onze relatie... Lees verder

Eva Louwers

Relatie tot Stijn: Vriendin
Werk/Studie: Studeert sociologie aan de Erasmus universiteit
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Eva@9dagen20.nl
Het verhaal van Eva: Hier wordt nog aan gewerkt.

Ted Poncin

Relatie tot Stijn: Nicht
Werk/Studie: Studeert Audiovisuele Vormgeving
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Ted@9dagen20.nl
Het verhaal van Ted: Hier wordt nog aan gewerkt

Joyce Van Croonenborch

Relatie tot Stijn: Een vriendin
Werk/Studie: Studeert voor leraar Engels
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Joyce: Joyce@9dagen20.nl
Het verhaal van Joyce: Een maatje moeten missen is nooit leuk. Toch kon ik niets anders wensen dat Stijn tijdens zijn stage... Lees verder

Ismay Gijsen

Relatie tot Stijn: Ex en vriendin
Werk/Studie: Studeert redactioneel medewerker
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Ismay@9dagen20.nl
Het verhaal van Ismay: ‘’Ik ga geen afscheid van je nemen hoor, want over een half jaar zie ik je weer terug’’ dit zei ik tegen Stijn... Lees verder

Yoran Christianen

Relatie tot Stijn: Vriend
Werk/Studie: Studeerde Audiovisuele Vormgeving
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Yoran@9dagen20.nl
Het verhaal van Yoran: Hier wordt nog aan gewerkt.

Jasper van den Berg

Relatie tot Stijn: Vriend
Werk/Studie: Teamleider Jumbo
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Jasper@9dagen20.nl
Het verhaal van Jasper: Hier wordt aan gewerkt

Ard Poncin

Relatie tot Stijn: Neef
Werk/Studie: Studeerde Audiovisuele Vormgeving
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Ard@9dagen20.nl
Het verhaal van Ard: Hier wordt aan gewerkt.

Ruben Tiggelman

Relatie tot Stijn: Vriend
Werk/Studie: Studeert aan de Hotel Management School in Maastricht.
Werkzaamheden voor de stichting: Public Relations
Email: Ruben@9dagen20.nl
Het verhaal van Ruben: Voor, en vooral tijdens, dat Stijn in Curacao zat was ik heel jaloers op hem. Lekker vertoeven op een... Lees verder

Max Jacobs

Relatie tot Stijn: Vriend
Werk/Studie: Sportinstructeur
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Maxj@9dagen20.nl
Het verhaal van Max: Hier wordt nog aan gewerkt.

Omar Dweik

Relatie tot Stijn: Vriend
Werk/Studie: Studeert internationaal en europees recht en werkt als bestuurslid bij "het grote midden oosten platform"
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Omar@9dagen20.nl
Het verhaal van Omar: Ik heb Stijn in 2007 ontmoet via zijn neef Ard. We hadden gelijk een klik. Ik kan me herinneren dat na afloop... Lees verder

Roxanne van Nijnatten

Relatie tot Stijn: Nicht
Werk/Studie: Shopmanager Sushipoint
Werkzaamheden voor de stichting: Allrounder
Email: Roxanne@9dagen20.nl
Het verhaal van Roxanne: Stijn is mijn neef geworden toen hij nog een heel klein Stijntje was en ik een jong Roxannetje... Lees verder